Kontakt

Siedziba firmy

PHU ROLCZAR Krzysztof Czarnowski
ul. Kleszewo 52
06-100 Pułtusk
NIP: 568-000-10-17

Godzina otwarcia:
Pon-Pt 7:00-17:00
Sob 7:00-14:00

Oddział w Grudusku

PHU ROLCZAR Piotr Czarnowski
ul. Kolejowa 4a
06-460 Grudusk
tel./fax (23) 671 15 77
tel. 507 714 446
grudusk@rolczar.com.pl

Godzina otwarcia:
Pon-Pt 7:00-17:00
Sob 7:00-14:00

Daniel Melnicki
daniel.melnicki@rolczar.com.pl

Paweł Tyburzec
pawel.tyburzec@rolczar.com.pl

Dział sprzedaży części zamiennych

Kierownik działu
Michał Ambroziak
tel./fax (23) 692 84 70 wew. 203
tel./fax (23) 692 84 80 wew. 203
m.ambroziak@rolczar.com.pl

Z-ca kierownika działu
Grzegorz Czerwiński
tel./fax (23) 692 84 70 wew. 201
tel./fax (23) 692 84 80 wew. 201
grzegorz@rolczar.com.pl

Krzysztof Bochenek
tel./fax (23) 692 84 70 wew. 204
tel./fax (23) 692 84 80 wew. 204
k.bochenek@rolczar.com.pl

Piotr Łątkowski
tel./fax (23) 692 84 70 wew. 203
tel./fax (23) 692 84 80 wew. 203
piotr.latkowski@rolczar.com.pl

Dział serwisu i usług, sprzedaż części zamiennych
(maszyny budowlane, wózki widłowe)

Piotr Ludwisiak
tel./fax (23) 692 84 70 wew. 215
tel./fax (23) 692 84 80 wew. 215
mob. 609 340 903
piotr.ludwisiak@rolczar.com.pl

Rafał Kędzierski
tel./fax (23) 692 84 70 wew. 215
tel./fax (23) 692 84 80 wew. 215
mob. 609 340 903
rafal.kedzierski@rolczar.com.pl

Dział sprzedaży maszyn,
sprzedaż ratalna, serwis gwarancyjny

Krzysztof Jabłoński
tel./fax (23) 692 84 70 wew. 208
tel./fax (23) 692 84 80 wew. 208
mob. 667 300 800
k.jablonski@rolczar.com.pl

Księgowość

tel./fax (23) 692 84 70 wew. 212
tel./fax (23) 692 84 80 wew. 212
ksiegowosc@rolczar.com.pl