POWERFARM

POWERFARM

Ciągnik Powerfarm występują z Kabiną lub z ramą bezpieczeństwa.

Nowy silnik Perkins1104D w którego wyposażony jest model Powerfarm jest przyjazny dla środowiska i spełnia wysokie normy Tier 3.Silniki te wyposażone są w zaawansowany system wtrysku paliwa, który optymalizuje mieszanki paliwowo-powietrznej, co zmniejsza spalanie paliwa i poprawia sprawność silnika.

Ciągniki Powerfarm dostępne są z silnikami wolnossącymi o mocy 74 KM oraz turbo doładowanymi o mocach od 83 do 102 KM. Skrzynia biegów tego ciągnika w wersji standardowej wyposażona jest w 4 biegi w trzech zakresach, co daje 12 biegów do przodu i 12 biegów do tyłu z zsynchronizowanym mechanicznym rewersem.

Skrzynia ta może być rozbudowana o bieg pełzający, co w rezultacie daje 24 biegi do przodu i 12 biegów do tyłu z maksymalną prędkością 38 km/h. Regulowany fotel wraz z panoramiczną kabiną 4 słupkową oraz standardowym szyberdachem daje wspaniałą widoczność. Ciągnik wyposażony w hamulce tarczowe mokre, wydajne układy hydrauliczne i niezależne pompy do układu kierowniczego.

Dzięki dużemu rozstawowi osi i dobrze rozłożonemu środkowi ciężkości ciągnik cechuje wysoka stabilność podczas pracy z ciężkimi maszynami.

Ciągnik dostępny na ogumieniu 30 R o obniżonej wysokości do prac w budynkach inwentarskich jak i 34 R do ogólnych zastosowań.

Podane dane techniczne mają charakter informacyjny. Firma AMG, dbając o stały rozwój produktów, zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian i aktualizacji bez uprzedniego powiadomienia.